Ønsker du å kontakte oss, kan du fylle ut og sende inn skjemaet. Vi vil kontakte deg snarest.

Du kan også kontakte en av oss direkte. Kontaktinfo finner du nedenfor skjemaet.

Mercy Ships Norge

Markens gate 48
4612 Kristiansand S
Tlf. +47 5151 0090
msnorge@mercyships.org

Kontakter

Roger Vassnes

Roger Vassnes
National leder
+47 926 76 722
roger.vassnes@mercyships.org

Karin Høiland

Karin Høiland
Kontormedarbeider
+47 5151 0090
karin.hoiland@mercyships.org

Øystein Samnøen

Øystein Samnøen
Innsamlingsleder/Kommunikasjon
+47 404 01 808
oystein.samnoen@mercyships.org

urt Andreassen

Curt Andreassen
Regnskap
+47 940 15 177
curt.andreassen@mercyships.org

Arne Lindekleiv
Prosjektleder/Næringslivssamarbeid
+47 900 44 670
arne.lindekleiv@mercyships.org

Jørn Lemvik

Jørn Lemvik
Senior Rådgiver / Internasjonale prosjekter
+47 932 47 831
jorn.lemvik@mercyships.org

Helge Josdal

Helge Josdal
Kommunikasjonsrådgiver
+47 982 12 222
helge@folk.no

Gabriella Jakobsson Åberg

Gabriella Jakobsson Åberg
Adminstrasjon
+47 463 09 543
gabriella.jakobssonaberg@mercyships.org

Wenche Øgaard

Wenche Øgaard
Gaveregistrering
+47 932 59 616
wenche.ogaard@mercyships.org

 Aleksander Sunnhordvik

Aleksander Sunnhordvik
Rekruttering av frivillige medarbeidere
+47 959 33 043
aleksander.sunnhordvik@mercyships.org

Erling Natvig
Styreleder / Næringslivssamarbeid
+47 900 45 678
erling.natvig@mercyships.org