fbpx
Vi ser frem til å høre fra deg

Kontakt oss gjerne

(+47) 51 51 00 90

Vipps: 20000

Konto: 3000.45.83287

Kontakt oss gjerne

Mercy Ships Norge
Markens gate 48
4612 Kristiansand S

Tlf: +47 51 51 00 90
Epost: post@mercyships.no 

Konto: 3000.45.83287
Org.nr. 976 600 746

Martin Frigstad Aarflot

daglig leder / CEO
+47 924 11 295
martin.aarflot@mercyships.org

Gabriella Jakobsson Åberg

giverpleie
+47 463 09 543
gabriella.jakobssonaberg
@mercyships.org

Curt Andreassen

økonomisjef
+47 940 15 177
curt.andreassen@mercyships.org

Guro Fagervik

leder for rekruttering av frivillige
+47 909 66 873 

guro.fagervik@mercyships.org

Bowie Buverud

rekruttering frivillige
+47 920 88 393

bowie.buverud@mercyships.org

Karin Høiland

kontor & rekruttering
+47 940 05 181

karin.hoiland@mercyships.org

Jostein Rensel

markeds- og kommunikasjonsleder
+47 483 26 400
jostein.rensel@mercyships.org

Kristina Ulla Eggers

innsamlingsleder private givere
+47 480 49 499
kristina.eggers@mercyships.org

Per Kristian Knutsen

næringsliv & partnere
+47 922 19 263
per.kristian.knutsen@mercyships.org

Marit Hodne

giverpleie spesialist
+47 40 40 86 01

marit.hodne@mercyships.org

Jørn Lemvik

senior Rådgiver / internasjonale prosjekter
+47 932 47 831
jorn.lemvik@mercyships.org

Bethel Hamrin

prosjektkoordinator offentlige finansieringskilder
+47 960 13 203
bethel.hamrin@mercyships.org

Styret i Mercy Ships Norge

Filip Rygg, styreleder i Mercy Ships

Filip Rygg

styreleder Mercy Ships Norge,
styremedlem Mercy Ships International
+47 918 49 610

Lars Karl Hult

nestleder

Tor-Sigurd Tuen

styremedlem

Helga Kjøstvedt

styremedlem

Tor Mikal Østervold

styremedlem

Elisabeth Hovland

styremedlem

Håvard Drange 

styremedlem

Styret i Mercy Ships Norge

fra venstre:

Lars Karl Hult
Nestleder
Helga Kjøstvedt
Styremedlem
Filip Rygg
Styreleder
Håvard Drange 
Styremedlem
Tor-Sigurd Tuen
Styremedlem
Start ditt livs eventyr

Fyll inn navn og epost så sender jeg deg en mail om det å bli frivillig på ett av våre skip. Håper å høre fra deg, hilsen Bowie 👍  

Bowie Buverud
Rekrutteringsansvarlig

En gave på 350,- kroner dekker kostnadene til bandasjer og materiell som brukes i forbindelse med operasjonen.

En gave på 660,- kroner eller mer hjelper oss å gjennomføre en leppe- og ganespalteoperasjon.

En gave på 350,- kroner dekker kostnadene til bandasjer og materiell som brukes i forbindelse med operasjonen.

En gave på 660,- kroner eller mer hjelper oss å gjennomføre en leppe- og ganespalteoperasjon.

Tusen takk!

Takk for henvendelsen. Vi vil svare deg så raskt vi klarer. Hilsen  Mercy Ships!

Tusen takk!

Takk for påmeldingen til våre nyhetsmail.
Hilsen  Mercy Ships!

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre brukeropplevelsen. Personvernerklæring